Triko e punuar me jake dhe me kopsa - Kafe

Çmimi: 3,200/Lek

Material: 62% Akrilik 13% Poliamid 25% Poliester..

  • Ex Tax: 3,200/Lek
  • Prodhuesi: Dilvin
  • Kodi i produktit: 60105
  • Vlefshmëria: Në gjendje

Material: 62% Akrilik 13% Poliamid 25% Poliester

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë